fbpx
Apartament w Warszawie – 90 m2

Projekt przytulnego, utrzymanego w jasnej tonacji apartamentu w Warszawie dla rodziny 2+2. 

Biel i jasne odcienie beżu uzupełniają ciepłe drewno oraz czarne detale. Wnętrze łączy nowoczesność, przejawiającą się prostymi i minimalistycznymi formami, z elegancją niebanalnych linii i kształtów. Motywem powtarzającym się w każdym pomieszczeniu są pionowe podziały w formie frezowanych frontów, rytmicznych podziałów paneli tapicerowanych, dekoracyjne półwałki i płyty z boniowaniami na ścianach; to on dodaje klasy pomieszczeniom, równocześnie sprawiając, że aranżacja nie jest nudna.

Pośród projektowanych pomieszczeń znalazła się otwarta strefa dzienna, łącząca kuchnię, jadalnię i salon, przedpokój z dwoma szafami, pomieszczenie gospodarcze na pralkę, suszarkę i sprzęt do sprzątania. Zaprojektowliśmy  pokoje dwóch nastoletnich córek, sypialnię rodziców wraz z miejscem do pracy zdalnej oraz dwie łazienki – w tym jedną przynależną do pokoju małżonków.

W projekcie ważne było zachowanie równowagi między tym, co nowoczesne i praktyczne, a delikatną estetyką nadającą nie tylko elegancji, ale i przytulności, tak by życie w tej przestrzeni było po prostu przyjemne.